Година коду – це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж тижня, у 2016 це випадає на 5-11 грудня.
В Україні «Година коду» проходить за ініціативи компанії «Майкрософт Україна», Благодійної організації «Благодійний фонд «Брейнбаскет Фаундейшн».
Автори ініціативи вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв’язання задач, логічне та творче мислення. Розпочинаючи вивчення рано, учні роблять перший крок до успіху в будь-якій кар’єрі 21 століття. Після заняття усі школярі, які долучилися, отримають сертифікат міжнародного зразка.
Так, 5 грудня 2016 року Габріела Мазютинець та Олексій Куруца з центру інформаційних технологій УжНУ провели для учні 5-х класів нашої школи «Годину коду».
Діти, використовуючи основні алгоритмічні структури, із задоволенням вирішували поставлені перед ними задачі. Під час уроків вони думали, старались, раділи, допомагали один одному. Кожен учень отримав масу позитивних емоцій, а також Сертифікат.
|