Понеділок
28.09.2020
10:59
Вхід на сайт
Ресурси вчителів
Пошук
Корисні посилання
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 0
Користувачів: 1
DreamMaster
Середнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Ми:
    
на порталі "Мої знання"
     на порталі Інформаційної системи управління освітою

       

Проблемне питання школи:

"Ефективне використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі"

   


1 вересня 1946 року розпочалось навчання в Середнянській середній школі. Тоді навчалося 343 учнів. 1949 року 14 перших випускників закінчили школу.

   У 1946 році була організована піонерська дружина імені Павлика Морозова. Першим вожатим був Ковач Олексій (1948 – 1950рр.). У вільний від навчання час, учні займалися в художній самодіяльності та спортивних змаганнях. Популярністю користувався учнівський хор під керівництвом Жофчака Золтана Золтановича.

   Трудові справи були невідʼємною частиною виховної роботи. Під час літніх канікул учні працювали на полях колгоспу ім. Кірова. До прикладу, на зароблені кошти у 1953 році купили для школи телевізор «Берізка» та радіолу. З 1975 по 1990рр. при школі працював табір праці та відпочинку «Юність». Цікавим і змістовним було дозвілля учнів 70-х років разом з вожатою Сенько Магдалиною Михайлівною. Тоді діяв при школі також вокально-інструментальний ансамбль.

   В 1967 році в честь 50-річчя Великого Жовтня була відкрита нова школа. Просторі й світлі класні кімнати, спортзал, бібліотека, фізичний, хімічний і біологічний кабінети, їдальня. Крокуючи маршем у "Країну знань», учні розуміли, що необхідно добре вчитися, збагачувати свою памʼять новими знаннями, бути допитливими, дисциплінованими і старанними. Значна дослідницька робота з учнями проводилася вчителем біології Коцаком Іваном Михайловичем, який згодом очолив педагогічний колектив школи.

   Кількість учнів збільшувалася. У 1995 році було добудовано новий корпус школи та їдальню. Зараз навчальний заклад має в своєму складі 33 класи, в яких навчається 885 учнів. Школа І ступеня – 16 класів, ІІ ступеня – 13, ІІІ ступеня – 4. Учні старшої школи (10 – 11 класи) навчаються за двома профілями: фізико-математичним та суспільно-гуманітарним.

   У нашій школі є великий актовий зал, 2 спортзали – для учнів 1 – 4-х та 5 – 11-х класів, футбольний майданчик із штучним покриттям. Обладнані два комп’ютерні класи, кабінети початкового навчання, англійської мови, фізики, хімії, математики, української мови тощо. Укомплектована шкільна бібліотека, майстерня з технічної та обслуговуючої праці. При школі працюють спортивні секції, хорові, танцювальні та образотворчо-мистецькі гуртки. Проводяться факультативні та індивідуальні заняття, учні вивчають словацьку та угорську мови.

   Школярами зібрано і обладнано музеї народознавства та бойової слави.

   Навчально-виховний процес забезпечують 70 педагогів, які постійно працюють у пошуках ефективних шляхів і засобів навчання та виховання дітей, знаходять ефективні методи вирішення завдань, підготовки їх до життя.

   У школі працюють педагоги таких категорій:

      - Спеціаліст вищої категорії – 35 вчителів.

      - Спеціаліст першої категорії – 8 вчителів.

      - Спеціаліст другої категорії – 10 вчителів.

      - Спеціаліст – 12 вчителів.

      - Не мають кваліфікаційної категорії – 5 вчителів.

   За педагогічними званнями:

      - Старший учитель – 24 вчителів.

      - Учитель-методист – 6 вчителів.

      - Не мають педагогічного звання – 40 вчителів.

   Керівництво роботою Середнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів здійснюють директор Югас Андрій Мартинович, заступники директора з навчально-виховної роботи Гулей Марія Андріївна та Горгош Людмила Іванівна, а також заступник директора з виховної роботи Галушка Елла Юріївна.

 

Гімн нашої школи

(сл. В. Галаса, муз. Л.Д. Андрейчик)

 

Де наше Середнє праотче

У батьківській школі щодня,

Вчимося як Бог того хоче,

Плекаєм таланти й знання.

Твої Закарпаття онуки,

Родина і старі й малі,

Дарують нам свято науки

Пророки земні - вчителі.

 

Приспів:

Тобі, Середнє, шана

І школа люба будь,

Як нам ти незабутня

І ти нас не забудь.

 

Актовий зал

Бібліотека

Кабінет початкового навчання

Кабінет інформатики №2

Хімічний кабінет

Кабінет історії

Кабінет обслуговуючої праці

Спортивний зал для 1-4 класів

Спортивний зал для 5-11 класів

Спортивний майданчик зі штучним покриттям

Їдальня

 

 

 

 

         

Вверх